V kinách - INTERSONIC SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Agenti Dementi / Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo
Réžia: Javier Fesser
Rok výroby: 2014
Dĺžka: 91 minút
Krajina pôvodu: Španielsko
Žáner: Animovaný, Komédia

PREMIÉRA: 04.02.2016
Mortadelo a Filemón (Agenti dementi) sú tí "najcennejší" superšpióni TIA (Tajnej vládnej agentúry) povolaní k tomu riešiť zločiny, ktoré žiadny iný agent nevyrieši ... alebo skôr skazí situácie tak, ako to nikto iný nedokáže. Aby bolo zrejmé, ako ťažké je ich poslanie, Mortadelo a Filemón využívajú prevleky rovnako tak ako bizarné a dosť často nepoužiteľné nápady, ktoré spolu s ich originálnym ostrovtipom zvrátia misiu v bláznivé dobrodružstvo, ktoré vo svete zločinu nemá obdoby.
Tentokrát musí čeliť dvom ukrutným hrozbám: Jimmimu, šialenému zloduchovi, ktorý má v pláne vyhodiť vedenie TIA do povetria a Obrovi Karolovi, odpornému kriminálnikovi, ktorý túži po veľmi osobnej vendete proti Filemónovi.
Žabiak Ribit / Ribbit
Réžia: Chuck Powers
Rok výroby: 2014
Dĺžka: 88 minút
Krajina pôvodu: Malajzia
Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Komédia

PREMIÉRA: 24.12.2015
Fantastické dobrodružstvo niekedy začína malým skokom. Ribit je neobyčajný žabiak, ktorý nevie kam patrí. Na rozdiel od ostatných žiab, nemá rád skákanie a má odpor k vode. Cíti že je rozdielny, a je plný otázok o jeho živote... a tak sa so svojou najlepšou kamarátkou, lietajúcou veveričkou, vydáva na dobrodružstvo za sebapoznaním a zistením svojho miesta vo svete. Po ceste sa stretávajú s rôznymi žartovnými postavičkami, dobrými aj zlými. Zmätok prevláda keď je Ribit náhodou zhypnotizovaný. Je to ľudský princ uväznený v tele žaby temným prekliatím... alebo len zmätený obyvateľ džungle?
Prečo som nezjedol svojho tatka / Pourquoi j'ai (pas) mangé mon père
Réžia: Jamel Debbouze
Rok výroby: 2015
Dĺžka: 95 min
Lrajina pôvodu: Francie
Žáner: Animovaný, Rodinný, Komedia

PREMIÉRA: 12.11.2015
Je to napínavý príbeh Edwarda, staršieho syna kráľa Simianov (praľudí), ktorý sa narodil príliš maličký a bol preto zatratený svojim kmeňom. Vyrastie v izolácii pod ochrannou svojho priateľa Iana. Neuveriteľne geniálny Edward objaví tajomstvo ohňa, lovu, moderného spôsobu bývania, lásky a dokonca nádeje. A pretože je od prírody veľkorysý, chce sa o všetko podeliť. Zvráti všetky zavedené poriadky a dovedie svoj druh s drzosťou a humorom jemu vlastným k skutočnej ľudskej existencii – kde zjesť niekoho otca proste nie je v poriadku.
Galéria
Trailer
PressKit
Banner/Plagát
Download
Hurá na futbal / Metegol
Réžia: Juan José Campanella
Rok výroby: 2013
Dĺžka: 106 min
Kraj.pôvodu: Argentina, Španělsko, Indie, USA
Žáner: Animovaný, Rodinný

PREMIÉRA: 04.06.2015
Amadeo je chalan, ktorý má zvláštnych kamarátov a nepredvídateľné schopnosti: je nejlepším hráčom stolného futbalu všetkých čias! Je zamilovaný do svojej kamarátky Laury, ale príliš hanblivý na to, aby jej otvoril svoje srdce a tak sa iba tak poflakuje po dedine, kde se zastavil čas.Jedného dňa ale Amadeovu bežnú rutinu vykoľají návrat Ace.
Ace je najúspešnější futbalista sveta a je pevne odhodlaný Amadea poraziť, zničiť bar, kde jeho rival pracuje aj s jeho milovaným futbalovým stolom, získať si Laurinu lásku a napokon premeniť dedinu na svoj park a štadión.
Uprostred demolácie dediny sa stane niečo mimoriadneho: figúrky z Amadeovho zničeného futbalového stolu ožijú! Sú odhodlaní pomôcť vrátiť Amadeovi svet, ktorý stratil. Keď sa proti sebe po rokoch znovu postavia, musí sa Ace a Amadeo vysporiadať so starým skóre. Ale tentokrát to nebude nad stolným futbalom… bude to na skutočnom futbalovom štadióne.
Aceov slávny tím sa postaví proti nesúrodej bande, ktorú sa Amadeovi s pomocou Laury podarilo zostaviť z dedinčanov. Impozantný zápas, v ktorom je v stávke Amadeova česť a budúcnosť dediny sa začína. Amadeo si je istý, že víťazstvo jeho tímu je nemožné. Ale toto je predsa futbal, kde se zázraky dejú...
Galéria
Trailer
PressKit
Banner/Plagát
Download
Včielka Maja / Maya the Bee Movie
Réžia: Alexs Stadermann
Rok výroby: 2014
Dĺžka: 88 min
Kraj.pôvodu: Nemecko
Žáner: Animovaný, Rodinný

PREMIÉRA: 06.11.2014
Práca, usilovnosť a med – život včiel je v podstate dosť jednotvárny a predom určený… ale nie pre malú včielku Maju, ktorá už od samotného narodenia narúša zabehané pravidlá úľa svojou radosťou zo života a mimoriadne dobrodružnou povahou. Preto je od prvého dňa osobitne sledovaná a veru nie veľmi oblúbená u samotnej hlavnej kráľovskej radkyni Gunilly. Jedného dňa vypukne v ich úli veľký zmätok a zdesenie, pretože sa zistilo, že zmizla všetka materská kašička a podozrenie padne na znepriatelený roj sršňov. Prefíkaná a po moci bažiaca Gunilla presvedčí kráľovnú, že úľu hrozí zo strany sršňov veľké nebezpečenstvo a jediná možnosť ako sa obrániť je napadnúť sršne. Všetko sa teda priprajuje na boj, iba láskavá a múdra pani Cassandra tuší, že niečo nie je v poriadku a tak pomôže Maji s Wilkom tajne odletieť, aby hľadali pomoc. Vydávajú sa teda na nebezpečnú cestu, počas ktorej zažijú veľa napätia, ale aj úžasných zážitkov a nájdu si kopec nových priateľov… ale hlavne si uvedomia, že existuje aj svet mimo včelých plástov so svojimi odlišnými pravidlami…
Galéria
Trailer
Hurá do praveku! / Dino Time
Réžia: John Kafka, Yoon-suk Choi
Rok výroby: 2012
Dĺžka: 82 min
Kraj.pôvodu: USA, Južná Korea
Žáner: Animovaný, Rodinný

PREMIĚRA: 15.05.2014
Tihle tři umí natropit nejednu neplechu a ani dnes nezůstanou pozadu. Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu! Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství! Budou čelit prehistorickým monstrům a nebezpečí na každém kroku aby si zajistili návrat zpět do své doby. Naštěstí nebudou sami, protože potkají spousty zajímavých stvoření a s nimi ne… 
Galéria
Trailer
Niko 2 / Niko 2 - Little Brother, Big Trouble
Réžia: Kari Juusonen, Jørgen Lerdam
Rok výroby: 2012
Dĺžka: 75 min
Kraj.pôvodu: Finsko, Německo, Dánsko, Irsko
Žáner: Animovaný, Rodinný

PREMIĚRA: 09.01.2014
Sobík Niko musí opäť riešiť svoje problémy. Tentokrát sa Niko vydáva na záchrannú misiu svojho nevlastného brata, ktorý je unesený zlými orlami. Na svojej ceste samozrejme stretáva veľa nových priateľov, s ktorými nieje núdza o zábavu. Niko a jeho priatelia musia prísť s plánom na záchranu. Podarí sa im zdolať všetky prekážky?
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky